Yardım

Müzayedeler hakkında merak ettiğiniz sorulara burada cevap bulabilirsiniz.

Sayfanın sağ üst köşesindeki "Üye ol" butonuna tıklayarak sisteme üye olabilirsiniz. Bilgilerinizi girip üye olduktan sonra telefon numaranızı doğrulamanız gerekmektedir. Bu yüzden tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girmeniz önemlidir.

Lot : Sitede satıcıların yayınladığı ürünler anlamındadır.

Pey : Bir ürüne verilen teklif, fiyat anlamındadır.

Pey vermek için sisteme üye girişi yaparak yayındaki aktif mezatlarda istediğiniz tutarda pey verebilirsiniz

Satıcılar sitede ürünlerini listeledikten sonra alıcılardan gelecek teklifleri görmek için mezatı yayına açarlar. Mezat aktifleşip yayına açıldıktan sonraki sürece pey toplama denir.

Süreli mezat : Mezat için pey toplama süresi bittikten sonra verilen peyler nihai pey olarak baz alınır ve mezat sonlandırılır.

Canlı mezat : Mezat için pey toplama süresi bittikten sonra ürünler 1 nolu lot itibarıyla canlı mezatta sırasıyla yayına çıkar. Orada verilecek peyler nihai pey olarak değerlendirilir. Canlı mezatta pey verilmezse süreli mezatta verilen pey geçerlidir.

Pey verdiğiniz lotların tarafınıza gönderilmesi için mezat sonuçlandıktan sonra havale veya kredi kartıyla ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Ödeme bilgisi tarafınıza sms veya mail olarak gönderilir. Ödemenizi yaptıktan sonra lotlar satıcı tarafından size kargolanır.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Size daha hızlı ve kolay yardımcı olabilmemiz için "İLETİŞİM" sayfamızdan dilediğiniz kanalı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.